יעקב   054-4266804  

גיוס והשמה בשוק ההייטק

 

דרושים תכנתים, מהנדס תוכנה, software engineer, SW Engineer

דרושים מפתח C C++, C / C++ developer

דרושים מפתח Java / J2EE, Java software engineer, Java software team leader

דרושים תכנתי Python, Python developer

דרושים Big Data software developer

דרושים PHP developer

דרושים HTML5 senior software development

דרושים SAAS software development

דרושים  Expert Android developer

דרושים דרושים דרושים... זהו מונח שגרתי בשוק ההייטק, בחברות סטרטאפ וחברות הייטק מבוססות שמשוועות לכוח אדם איכותי, מקצועי, ערכי, אמין ויציב. גיוס עובדי הייטק, בכל הרמות, הוא אתגר שדורש חברת השמה איכותית, מקצועית, מנוסה ויצירתית שתהליך האבחון וההשמה שהיא מיישמת הוא תהליך מובנה, מוקפד ומקצועי שמעורבים בו אנשי מקצוע עם ניסיון עשיר בגיוס וניהול עובדי הייטק בכל הרמות, החל מאנשי פיתוח דרך מנהלי הביניים וכלה במשרות בכירות בהייטק.

הניסיון העשיר שלנו באבחון והשמת עובדים בתחומי ההייטק, ביוטק ואחרים, מאופיין בהשמות מוצלחות של עובדים שגוייסו והוטמעו בחברות המגייסות בהצלחה והתמידו לאורך זמן.

יציבות תעסוקתית היא אתגר בשוק ההייטק התחרותי, בו יש ביקוש רב לעובדי הייטק מנוסים ומקצועיים. הפיתויים הרבים של משרות זמינות בשכר ותנאים משופרים מחייבים תהליך אבחון בו אישיות המועמדים, ההיסטוריה התעסוקתית, יציבות ואמינות נבחנים ביסודיות וזאת במטרה להקטין את הנעלמים והסיכונים בגיוס העובד או המנהל ולשפר את ההטמעה המוצלחת של העובד ולאורך זמן.

באחד מהסקרים עולים הנתונים המאתגרים הבאים:את המנהלים

·        43%  מהמשתתפים בסקר מתכננים להתחיל לחפש עבודה בשנה הקרובה

·         91% אמרו שהם מוכנים לשמוע על הזדמנות לקריירה חדשה במידה וייחשפו למידע על המשרה.

·        41%  מהמועמדים שאינם מחפשים עיסוק חדש באופן יזום, היו מעדיפים שהמנהל המגייס יצור איתם את הקשר הראשוני.

·        שכר הוא גורם חשוב יחד עם זאת, לסביבת העבודה, התרבות הארגונית והתדמית של החברה הינם גורם מהותי בבחירת המשרה הבאה.

 

לחברת ההשמה יש השפעה מהותית בתהליך "השיווק" של המשרה והחברה למועמד. הצגת החברה המגייסת באור חיובי, מקצועי עם הדגשים על היתרונות, הטכנולוגיות, התוצאות ופוטנציאל עיסקי, התרבות הארגונית וסביבת העבודה, עשויים להכריע את הכף ולגרום למועמדים הטובים להעדיף ולבחור בחברה עוד לפני הצטרפותם.

 


logo בניית אתרים