יעקב   054-4266804  

השמת בכירים


עובדים בכירים בארגון הם בכירים לא רק בהיררכיה אלא גם, ובעיקר, ביכולת ההנהגה וההובלה.
איוש נכון של תפקידים אלו הינו אחד המפתחות להתנהלות מיטבית של הארגון, ליציבותו ולהצלחתו.
עובדים בכירים צריכים להיות בעלי יכולות מקצועיות וניהוליות גבוהות כאחד- להכיר את הארגון על בוריו, להתמצא בכל היבטי הניהול של החברה ולהיות מסוגלים לעבודת צוות ולהובלה משותפת עם עמיתיהם; להכיר לעומק את השוק בו הם פועלים ע"מ שיוכלו לשמר את הקיים ובה בעת להיות ערניים לסביבה, לצרכי השוק המשתנים ולהזדמנויות עסקיות חדשות.
להתנהל באופן מוכוון מטרה, בשיקול דעת ובנחישות ועם זאת לגלות גמישות ויכולת הסתגלות לשינויים ומצבים בלתי צפויים; לדעת לגייס את האנשים הנכונים ובעיקר לשמר אותם, לטעת בטחון בכפופים להם, להניע אותם ולהפיק מכל אחד מהם את המרב ולרתום אותם למטרה המשותפת - הצלחת החברה.   

לאור זאת, ברור שאיוש נכון של תפקידים בכירים בארגון הינו משימה מורכבת הדורשת מיומנות גבוהה ויכולת זיהוי טובה של הפוטנציאל הגלום בכל מועמד.
ראשית, יש לדייק את מהות התפקיד ואת דרישותיו ואז להצליח "לדוג" מבין שלל המועמדים את בעלי הפוטנציאל הגבוה ביותר להתאים לארגון.

הליווי שלנו יהפוך משימה זו ליעילה, ממוקדת ומוצלחת יותר עבורכם. אתנו תגיעו למועמדים האיכותיים, הנכונים והמדויקים ביותר לארגונכם. מועמדים שיתאימו לדרישות המקצועיות שתציבו וכן ישתלבו היטב בתרבות הארגונית שלכם.

תהליך ההשמה מבוצע אישית על ידינו, דבר שמבטיח הכרות מעמיקה של אופי הארגון וצרכיו, ליווי בכל שלבי ההשמה – מהגדרת דרישות התפקיד ודיוקן, דרך סינון איכותי ועד לשלב הגיוס וההשתלבות בעבודה בחברתכם.

אנו מביאים אתנו ראיה רחבה מתוך ניסיון מעשי של שנים רבות כמנהלים בכירים בתחומי השירות, המכירות והלוגיסטיקה, ומזה כ-10 שנים כמאמנים עסקיים בכירים והשמת עובדים בחברות רבות, קטנות כגדולות, במגוון תחומים.


 

צור קשר

התקשרו עכשיו
054-4266804

logo בניית אתרים