יעקב   054-4266804  

Head Hunting

כאשר אתם יודעים היטב מיהו המועמד האופטימלי לתפקיד, חברות בהן עובדים מועמדים שניסיונם וכישוריהם נותנים מענה מעולה לדרישותיכם, או אתם מכירים מועמדים ספציפיים אבל מנועים מסיבות שונות להתקשר אליהם, לחשוף את ארגונכם וכד', אנו נבצע את מלאכת החיזור, גישוש, שיווק, שכנוע, וגיוס, בדיסקרטיות ומהימנות כדי לשרת את האינטרסים המשותפים שלכם ושל המועמד המיועד.

Head Hunting יעיל בעיקר כאשר נדרשים מנהלים בכירים, מנהלים עם התמחויות ייחודיות כמו כן תפקידים טכניים ואנשי מקצוע בתחומי עיסוק ייחודיים. במקרים רבים, גיוס מועמדים בכירים, דורש ניסיון רב, רגישות, יצירתיות ומיומנויות מעבר לפן הטכני של אבחון מועמדים.

Head hunting

מועמדים בכירים, במקרים רבים, חוששים להחשף במהלך חיפוש משרה, אינם ממהרים להחליף מקום עבודה ומעדיפים להשאר "באיזור הנוחות" (שכר, תנאים, סביבת עבודה וכד') והתגובה הראשונית שלהם להצעות למשרה חדשה, שלילית.


לעיתים, נדרש מאמץ רב כדי לקבל את תשומת ליבו והתייחסותו של המועמד. מלאכת "החיזור" דורשת הבנה מעמיקה של סביבת העבודה הקיימת של המועמד, תנאי השכר, סגנון התקשורת שלו כמו כן אופן הפנייה אליו ווהצגת המשרה החדשה, החברה, היתרונות והמשמעויות של המעבר.

אנו בסינרגיה, מתמחים באיתור וגיוס מועמדים מובילים ובתאום עם החברה המגייסת נוביל את תהליך הגיוס  לתפקידים שונים עפ"י צרכי הארגון. באחריותנו לבצע את כל הנדרש על מנת להגיע לתוצאה הרצויה של גיוס המועמד המתאים.

בשונה מחברות השמה רבות בהן מיון ואבחון המועמדים נעשה ע"י צוות שבקיא בתאוריות וטכניקות המיון והאבחון, הניסיון האישי בתפקידים בכירים ובעיסוקים מגוונים, מאפשרים לנו לבצע מלאכת מיון וסינון יעילה ולהבין, תרתי משמע את היתרונות, חוזקות ואיכויות המועמד וכמו כן את נקודות התורפה שלו, וזאת מנקודת מבט של מנהלים שביצעו בעבר משימות ותפקידים דומים, ניהלו מנהלים ועובדים ונחשפו לאתגרים בשטח.

אנו שומרים בקפדנות על דסקרטיות החברה המגייסת, המועמדים ומעבירים קורות חיים רק באישור והסכמת המועמד.

כדי לאפשר לנו לבצע את משימתנו ביעילות ולשביעות רצון לקוחותינו, אנו נפגשים עם המנהל המגייס, לומדים את צרכי הארגון, הסביבה העסקית, התרבות הארגונית, הממשקים השונים שמולם יעבוד המועמד ואת כל המידע הרלוונטי שיאפשר לנו לגייס את המועמד בעל ההתאמה המירבית לתפקיד.


אנו זמינים בכל עת להתייעצות, התלבטויות החלפת דעות וסיוע ותמיכה שנדרשת בתהליך הגיוס ובכל נושא בו ניסיוננו וכישורינו יאפשרו לנו לתרום ללקוחותינו, לשפר את ביצועיהם העסקיים ואת איכות חייהם.

טואול - בניית אתרים